SON DAKİKA
BBS - BAĞIMSIZ BÜRO SEN | bagimsizburosen.org.tr
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLU OLSUN
14 Temmuz 2017 613

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLU OLSUN

Bağımsız Büro-Sen Genel Başkanı Remzi KIZILKAYA, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile yayımladığı mesajında ülkemizin demokratik yapısını ve birliğini hedef alan hain girişimi, bu girişimin içinde yer alanları ve destekleyenleri bir kez daha lanetledi.

15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan bu hain kalkışma sırasında, hayatlarını kaybeden şehitler için yüce Allah’tan rahmet, acılı yakınlarına ise sabırlar dileyen KIZILKAYA, gazilere de şükranlarını sundu. KIZILKAYA mesajında şunları kaydetti:

Türkiye’nin darbeler tarihi 15 Temmuz 2016 gecesi halkımızın fedakar ve kahramanca sokaklara çıkarak ülkesine sahip çıkması ve güvenlik güçlerimizin gösterdiği tam kararlılık sayesinde sonsuza kadar kapanmıştır.

Bu hain kalkışmadan çok daha güçlü bir demokrasi ve milli birlik ile çıkan ülkemizin geleceğinde bu tarz menfur hadiselere bir daha yer olmadığına inancımız tamdır.

Bunu borçlu olduğumuz şehitlerimizin aziz hatıraları önünde saygı ile eğilirken, gazilerimize de şükranlarımızı bir kez daha yineliyoruz.”

Top