SON DAKİKA
BBS - BAĞIMSIZ BÜRO SEN | bagimsizburosen.org.tr
BAĞIMSIZ BÜRO-SEN’DE YENİ  GENEL BAŞKAN ERKUT DEMİRCİ
11 Ocak 2020 701

BAĞIMSIZ BÜRO-SEN’DE YENİ GENEL BAŞKAN ERKUT DEMİRCİ

BAĞIMSIZ BÜRO-SEN’DE YENİ  GENEL BAŞKAN ERKUT DEMİRCİ

Bağımsız Büro-Sen V. Olağan  Genel Kurulu yapıldı.

Sendikamız  Bağımsız Büro-Sen’in V. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 21 Aralık 2019 Cumartesi günü sendika genel merkezinde yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Başkanlığını BASK Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Bağımsız Haber-Sen Genel Sekreteri Ümit Taner Buğdaycı'nın,  katip üyeliklerini Bağımsız Yapı-İmar Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Kürşat Bozbıyık ve Bağımsız Büro-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Sandıkçıoğlu’nun yaptığı Divan Kurulunun yerini almasıyla başlayan genel kurul toplantısında konuşan Sendikamız Genel Başkanı Remzi Kızılkaya; Bağımsız Büro-Sen’in kuruluşundan  bugüne kadar geçen sürede gerçekleştirilen faaliyetleri özetledi ve hizmeti geçenlere teşekkür etti.

Emekliye ayrıldığını ve bayrağı arkadaşlarına devredeceğini  belirten Kızılkaya, genel kurul üyelerinden helallik istedi.

Gündem gereği sunulan raporların ibrasından ve gündemde yer alan konuların görüşülmesinden sonra sendikanın zorunlu organları ve üst kurul delegeleri için seçimlere geçildi.

İki liste halinde yapılan seçimlerde genel Başkanlık görevine Erkut Demirci, yönetim kurulu asıl üyeliklerine ise  Ömer Ali Şenol, Eyüp Ünal,  M. Zeki Kaya, Aysu Şen, Hüsnü Ersen ve Murat Şanlı seçildi.

Denetleme Kurulu asıl üyeliklerine Selda Melek Demirci, Gökmen Ural ve Nuriye Akçebe Kaya;  Disiplin Kurulu asıl üyeliklerine ise Cemil Demir, Mustafa Şahinkaya ve Filiz Köksal Kaya seçildi.

Yönetim kurulu asıl üyeliklerine seçilenler, seçim kurulundan mazbatalarını aldıktan sonra toplanarak görev dağılımı  yaptılar.

Buna göre genel sekreterliğe  Ömer Ali Şenol, genel mali sekreterliğe Eyüp Ünal,  genel teşkilatlandırma sekreterliğine M. Zeki Kaya,  genel sosyal işler sekreterliğine Aysu Şen, genel eğitim sekreterliğine Hüsnü Ersen ve genel mevzuat ve dış ilişkiler sekreterliğine Murat Şanlı getirildi.

Kurucu genel başkanlıktan itibaren Bağımsız Büro-Sen'i omuzlayıp bugünlere getiren Remzi Kızılkaya'ya teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar dilerken; Bağımsız Büro-Sen yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeliklerine yeni seçilenleri tebrik ediyor; Genel Kurulun BASK, Bağımsız Büro-Sen üyeleri ile kamu görevlileri için hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

BAĞIMSIZ BÜRO SEN GENEL MERKEZİ

Top