Bağımsız Büro Sendikası

Sadece Üyesine Bağlı Bağımsız Sendika

BAĞIMSIZ BÜRO SEN ATATÜRK
ATATÜRK & BAĞIMSIZ BÜRO SEN
Konfederasyondan Haber

BASK ADIYAMAN, ŞANLIURFA, BATMAN, ORDU, KAYSERİ, KARAMAN, KASTAMONU ve NEVŞEHİR'DEYDİ

BASK bask-adiyaman-sanliurfa-batman-ordu-kayseri-karaman-kastamonu-ve-nevsehir-amp-deydi

  Görüntülenme Sayısı: 4

Kamu çalışanlarının açlık sınırına mahkum edildiği günümüzde, kamu çalışanlarının sorunlarını her ortamda dile getiren BASK geçtiğimiz hafta ülkemizin bir çok yerinde sahada olarak sorunları yerinde dinledi.

BASK Genel Başkanımız Mehmet Alper ÖĞRETİCİ Adıyaman-Şanlıurfa ve Batman ziyaretleri gerçekleştirerek yereldeki kamu çalışanlarının sorunlarını dinleyerek illerdeki yetkili makamlarla görüştü.

Aynı günlerde BASK Genel Sekreteri ve TEÇ SEN Genel Başkanı Ümit DEMİREL Ordu'da, BASK Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Birlik Sağlık Sen Genel Başkanı Ahmet DOĞRUYOL Karaman ve Nevşehir'de, BASK Genel Toplu Pazarlık Sekreteri ve Bağımsız Büro Sen Genel Başkanı Erkut DEMİRCİ Kastamonu ve Kayseri'deydi.

BASK olarak kamu çalışanlarının sorunlarını her daim yerinde dinleyecek, toplu sözleşme masasına onların desteği ile söz sahibi olacak ve kamu çalışanlarının makus talihini yeneceğiz.

Tüm kamu çalışanlarını siyaseten bağımsız sendikal mücadelemize destek vermeye, BASK ve bağlı sendikalarımıza üye olmaya davet ediyoruz.